Laser Lunula

Lunula – laserowe leczenie grzybicy paznokci

Grzybica paznokci to niestety bardzo częste schorzenie, które rozprzestrzenia się w błyskawicznym tempie, a przyczyn grzybicy paznokci może być wiele. Brak odpowiednich działań w szybkim czasie może prowadzić do zaawansowanego i trudnego do wyleczenia stadium choroby.

Laser Lunula jest nowoczesnym i zarazem małoinwazyjnym sposobem na pozbycie się grzybicy paznokci. Jest to pierwszy na świecie zimny laser, którego metoda opiera się na wykorzystaniu dwóch długości fal, przez co precyzyjnie dociera do istoty problemu, a także skutecznie przeciwdziała dalszemu rozwojowi choroby.

Innowacyjna technologia przyczynia się nie tylko do zahamowania objawów, ale również pobudza procesy immunologiczne paznokci po to, by stały się one bardziej odporne na wpływ czynników zewnętrznych.

Laser Lunula stosowany jest do leczenia problemów płytki paznokciowej w wyniku:

  • grzybicy,
  • łuszczycy,
  • paznokci pourazowych,
  • patologii paznokci,
  • powikłań cukrzycy,

Terapia laserem Lunula jest efektywna, szybka oraz bezbolesna. Nie potrzeba stosowania dodatkowych preparatów kosmetycznych. Pacjenci mają wysoki komfort podczas kuracji, a na rezultaty nie trzeba długo czekać. Kliknij w zdjęcie poniżej i obejrzyj VIDEO.

leczenie grzybicy paznokci

Czym jest grzybica paznokci?

Grzybica paznokci to choroba atakująca paznokcie stóp lub dłoni. Źródłem zakażenia są w większości przypadków dermatofity (grzyby).

Jak szacuje się obecnie choroba ta dotyka około 10% populacji na świecie. Charakterystyczne objawy grzybicy to:

• pogrubione paznokcie

• kruche, łamliwe matowe paznokcie

• onycholiza – płytka paznokcia odwarstwia się od łożyska

• białe, żółte lub brązowe przebarwienia na płytce

Grzybica paznokci dla wielu milionów ludzi stanowi źródło frustracji, jest również problemem wstydliwym. Do tej pory trudne było skuteczne i bezpieczne leczenie tej przypadłości przy stosowaniu leków doustnych, maści do stosowania zewnętrznego czy też laserów wysokoenergetycznych.

Leki doustne stosowane w terapii grzybicy paznokci mogą powodować wiele efektów ubocznych i poważnych problemów zdrowotnych wliczając uszkodzenie wątroby czy niewydolność serca.

Maści, kremy, lakiery do stosowania zewnętrznego są często nieskuteczne ponieważ nie penetrują efektywnie poprzez paznokieć aby dotrzeć do źródła infekcji.

Lasery wysokoenergetyczne są bolesne i nie w pełni skuteczne ponieważ nie potrafią leczyć właściwie całej powierzchni paznokcia.

Jak działa laser?

Laser Lunula zabija grzyby znajdujące się pod płytką paznokcia. Światło lasera przenika przez paznokieć nie uszkadzając ani paznokcia ani otaczającej go skóry. Laser Lunula łączy w sobie dwie dobroczynne długości fal: 405 i 635 nm. Każda z tych długości fal uruchamia kaskadę reakcji fotochemicznych w organizmie powodując skuteczne i bezpieczne zwalczanie grzybicy paznokci.

leczenie paznokcia

Scroll to Top